Patarimai

Skirtingi didenybės sijono veidai 0
Tiek daug skirtingų sijonų, tiek daug grožio, o kurį išsirinkti sau? Tokį klausimą ko gero užduoda kiekviena mergina žvelgdama į besiplaikstančius ar lengvai prigludusius, ilgus ir trumpus sijo..
Renkamės drabužius - 3 aktualūs patarimai 0
Dažnai girdi patarimų kaip atrodyti stilingai vienu ar kitu sezonu, per įvairias šventes ar einant į darbą, saulėtą arba lietingą dieną. Tačiau kartais reikia atsitraukti ir apžvelgti iš..
Praktiškos stiliaus gudrybės 0
Kaip atrodyti kasdien vis kitaip, jei neturi nuo drabužių lūžtančios spintos? Norint atrodyti stilingai, gražiai ir taip, kad aplinkiniai nesakytų „ji visą savaitę taip pat apsirengusi“, n..
Kaip išsirinkti proginę suknelę? 0
Proginės suknelės yra ta drabužių rūšis, kuri idealiai tinka tuo metu, kai norima pasipuošti: kiekvienos moters gyvenime gausu išskirtinių švenčių (išleistuvės, gimt..
Biuro apranga: 6 klaidos, kurių privalai išvengti 0
Nuo to kaip atrodai darbe, žmonės (klientai, kolegos, vadovai) gali susidaryti įspūdį ir apie tavo darbo kokybę. Netgi kabantis megztinio siūlo galas ar prairusios pėdkelnės gali sukelti įspūdį, jog t..
3 nesenstantys ir visada teisingi mados patarimai 0
Kiekvieną sezoną pristatomos naujos mados tendencijos, dalinamasi naujomis gudrybėmis kaip atrodyti gražiai, stilingai ir nepakartojamai. Tačiau kaskart nauji patarimai išmuša iš ..
Rašyk
Skambink