Ant mados bangos – kombinezonai

Ant mados bangos – kombinezonai

Dar prieš kelis metus atliekant apklausą „kas yra kombinezonas?“ būtume sulaukę atsakymo, jog tai darbinis, specialus rūbas, kurio išskirtinis bruožas – vientisumas, drabužio viršutinė ir apatinė dalis yra sujungtos. Dažniausiai tokius drabužius dėvėdavo ir vis dar dėvi įvairūs darbininkai, valytojai, karininkai. Tai patogus, paprastai daug kišenių turintis rūbas, kuris nevaržo judesių ir leidžia atlikti įvairius darbus, praktiškų spalvų – chaki, žalia, tamsiai mėlyna, ant kurių mažiau matosi purvas ir nešvarumai.

Matyt kombinezono praktiškumas atkreipė mados pasaulio dėmesį, nes šiandien kombinezonus vilkinčias įžymybes galime išvysti net ant raudonojo kilimo. Žinoma, tai jau nebėra tas tradicinis darbininkų kombinezonas, jo siluetas gerokai pakito, jis nebėra masyvus, subtilesnis, tačiau išliko pagrindinis privalumas – patogu dėvėti. Kombinezonus itin pamėgo moterys, nes dizaineriai pritaikė siluetą moteriškai figūrai bei pasiūlė audinių ir spalvų įvairovę.

Šiuo metu galima išskirti keletą mados krypčių, kuriomis juda praktiškieji kombinezonai. Viena jų - aukštosios mados moteriški kombinezonai. Pasiūti iš medvilnės, šilko, lino ar kitos lengvos medžiagos, pabrėžiantys moters figūrą, ryškiomis ir subtiliai moteriškomis spalvomis. Papuošti siuvinėjimais, įmantresnių kirpimų kombinezonai šiuo metu tapo ir įžymybių taikiniu – kam derinti drabužius, kaip galima tiesiog pasirinkti kombinezoną ir niekuo nesirūpinti net einant į svarbų renginį.

Kita kryptis labiau sportinė, laisvalaikio. Kombinezonai pasirenkami kaip laisvalaikio ar sporto apranga, yra laisvesni, nevaržantys judesių. Šiuo metu itin madingi skandinaviškais motyvais puošti šilti kombinezonai. Juos renkasi tiek merginos, tiek vaikinai, tačiau jų kirpimai moterims ir vyrams gali būti kiek skirtingi ir žinoma, pritaikyti figūros tipui.

Šiuo metu mados Olimpą užkariauja kombinezonai poroms, tai kombinezonai, dažniausiai sportinio, laisvalaikio tipo, kurie yra identiškų spalvų ir raštų, skirti dėvėti vaikinui ir merginai ir parduodami poromis. Tai puikus rūbas norintiems būti išskirtiniams ir pastebėtiems minioje. Be to, gera jaustis turint ne tik sielos, bet ir mados dvynį.

Šiuo metu ant mados bangos skriejantys kombinezonai dar ko gero ilgai ir sėkmingai karaliaus mūsų spintose. Tad jei dar abejojai ir neįsigijai kombinezono – pats laikas!

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink