Blogas

Ta pati suknelė – naujas įvaizdis 0
Moteriški drabužiai yra tie drabužiai, kuriems yra keliami dideli reikalavimai. Taip yra todėl, jog moteriška auditorija iš esmės yra kur kas pastabesnė bei reiklesnė nei vyri&sca..
Skirtingi didenybės sijono veidai 0
Tiek daug skirtingų sijonų, tiek daug grožio, o kurį išsirinkti sau? Tokį klausimą ko gero užduoda kiekviena mergina žvelgdama į besiplaikstančius ar lengvai prigludusius, ilgus ir trumpus sijo..
Ruduo prasideda tuomet, kai iš spintos išsitrauki paltą 0
Vėstantys orai verčia prisiminti šiltesnius rūbus ir traukti iš spintos paltą arba pradėti žvalgytis kažko naujo šaltajam metų laikui. Todėl šiandien aptarsime kokie paltai..
Renkamės drabužius - 3 aktualūs patarimai 0
Dažnai girdi patarimų kaip atrodyti stilingai vienu ar kitu sezonu, per įvairias šventes ar einant į darbą, saulėtą arba lietingą dieną. Tačiau kartais reikia atsitraukti ir apžvelgti iš..
Praktiškos stiliaus gudrybės 0
Kaip atrodyti kasdien vis kitaip, jei neturi nuo drabužių lūžtančios spintos? Norint atrodyti stilingai, gražiai ir taip, kad aplinkiniai nesakytų „ji visą savaitę taip pat apsirengusi“, n..
Ką rengtis, kad atrodytum aukštesnė? 0
Ką rengtis, kad atrodytum aukštesnė? Tinkamai pasirinkti drabužiai ir avalynė gali vizualiai pridėti keletą papildomų centimetrų, o tuo pačiu suteikti figūrai grakštumo arba prie&scar..
Kaip išsirinkti proginę suknelę? 0
Proginės suknelės yra ta drabužių rūšis, kuri idealiai tinka tuo metu, kai norima pasipuošti: kiekvienos moters gyvenime gausu išskirtinių švenčių (išleistuvės, gimt..
Biuro apranga: 6 klaidos, kurių privalai išvengti 0
Nuo to kaip atrodai darbe, žmonės (klientai, kolegos, vadovai) gali susidaryti įspūdį ir apie tavo darbo kokybę. Netgi kabantis megztinio siūlo galas ar prairusios pėdkelnės gali sukelti įspūdį, jog t..
Ant mados bangos – kombinezonai 0
Dar prieš kelis metus atliekant apklausą „kas yra kombinezonas?“ būtume sulaukę atsakymo, jog tai darbinis, specialus rūbas, kurio išskirtinis bruožas – vientisumas, dr..
3 nesenstantys ir visada teisingi mados patarimai 0
Kiekvieną sezoną pristatomos naujos mados tendencijos, dalinamasi naujomis gudrybėmis kaip atrodyti gražiai, stilingai ir nepakartojamai. Tačiau kaskart nauji patarimai išmuša iš ..
2015 metų rudens mados tendencijos 0
Aukštosios mados podiumu pražygiavo dizainerių išpuošti modeliai ir ore pasklido rudens tendencijų vėjas. Ką iš pateiktų tendencijų galime praktiškai įgyvendinti ir ..
Rašyk
Skambink